| airahaz a întrebat:

Salut, cine stie niste site-uri in care sa promovez link-ul meu de referal?

1 răspuns:
| EDMProducerPPG a răspuns:

Ceva specializat nu exista. Poti in schimb sa faci marketing pe Facebook sau alternativ pe forumuri. Poate chiar sa scrii un articol pe un blog sau sa platesti pe cineva cunoscut. Ei mai stiu si ceva marketing din auzite (poate).

Asculta: afilierea (poate e afiliere dar si daca nu e tot aici se incadreaza) nu e pentru oricine. Trebuie sa ai cunostinte minime de marketing.

Cheers ¯\_(ツ)_/¯