| tilll a întrebat:

Salut.Cine stie un hack de like?

1 răspuns:
| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Downloadeaza cheat engine dai pe iconita aia care straluceste stanga sus... alege browserul din lista(preferabil sa apesi pe process list ca sa iti apara tabul de la browser)pui la Hex cate likeuri ai dai first scan apoi selectezi tot ce a gasit si dai pe sageata aia rosie apoi dai click pe prima si apesi ctrl+a si dai enter si scrii cate likeuri vrei si apoi dai pe iconita rotunda sa le stergi si te duci sa vezi likeurile
PS:acest hack schimba numere sau iteme la vedere nu cu adevarat.