| mEtiN2_1357 a întrebat:

Salut,
Cine vrea sa facem un server de metin2? dar pe pcul lui pentru ca pc meu are doar 1 ram sa aiba experienta sau nu [eu am experienta] add back_back0@yahoo.com sau sa lase id lui aici Sa aiba programele descarcate ex Navigat IsantServer PortMap cel a lui hectore P. S nu prea ma descurc cu serverele dar stiu cat de cat >:

1 răspuns:
| Silviu0101 a răspuns:

Salut, daca imi zici cum si fac eu, pc meu e foarte bun adr nu stiu cum sa fac serverul de metinhappy am sa te bag in lista sa-mi dai accepthappy