| AndreiMinecraftPlayer a întrebat:

Salut, cred ca multi dintre voi stiti jocul fortnite, nu? Pai, acum cateva luni l-am descarcat si mergea fara probleme, dar acum ca l-am instalat ieri, imi da crash (cauza : UE-FortniteGame), va rog sa ma ajutati daca stiti, am cautat pe Youtube si pe google si nu am gasit nimic,

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Multi au problema asta.
Mai mult ca sigur este o problema cu engine-ul jocului, cel mai probabil din cauza unui update.

| AndreiMinecraftPlayer explică (pentru LPCTSTR):

Mersi, s-a adaugat acum cateva zile un update, deci cred ca de asta nu merge

1 răspuns: