| Scc_Gabi_1996 a întrebat:

Salut, credeti ca duce gta v pe acest laptop?
https://m.emag.ro/......D4P6X9BBM/

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, pe Low o să-ţi meargă perfect GTA V pe acest laptop.

Apropo, dacă vrei să-ţi iei laptop şi nu PC, un laptop fără un cooler de gaming, turat pe GTA V, când o să se încingă o să ai mare lag, deci nu cred că e greu să iei şi un cooler pentru a-ţi proteja laptopul, ajută foarte mult.

Spor.

| Scc_Gabi_1996 explică (pentru Alexuţ02):

Iti multumesc mult, un link de cooler bun frate

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Scc_Gabi_1996):

Sigur, îţi las acum de pe eMag.

https://www.emag.ro/......DMGX32BBM/

Poftim, recomand!
Spor la gaming, şi ai grijă cu el, cu praful în special

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Scc_Gabi_1996):

Poţi să alegi şi nişte variante mai scumpe dacă doreşti, ai pe acolo 110-120 lei, vezi şi mărimea laptopului

4 răspunsuri:
| Kushhh a răspuns:

Undeva la 40-50 fps pe mediu daca-i mai pui 4 gb ram si un ssd in cazul in care-ti pui windows 8.1 sau 10.