| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cu cate fps-uri cu toate setarile pe very low, vor merge urmatoarele jocuri PUBG, Far Cry 5, Assassin's Creed® Odyssey, Hitman 2, Metro Exodus, Shadow of the Tomb Raider, Battlefield V, Call of Duty: Black Ops 4 etc pe sistemul PC Garage Viking AMD Edition, AMD Ryzen 5 1500X 3. 5GHz, 8 thread-uri, 8GB DDR4, 1TB HDD, GTX 1050 Ti? Ps:Voi rula doua jocuri deodata pentru ca PUBG si pentru ca record de ore "jucate".

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Am ajuns de la i 9 la cel mai ieftib prebuilt de pe PC Garage? Intra pe game debate, iti faci cont, selectezi piesele si iti arata.