| edy423 a întrebat:

Cu cati fps mi-ar merge cs:go pe un Intel dual core 3.00 ghz si o placa video Asus GT 730 2GB. Funda

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Ar merge cu minim 100 fps pe low, dar probabil cu majoritatea setarilor pe low, si cateva pe medium tot 60-100~, oricum nu o sa ai probleme mai ales daca ai 4 gb

1 răspuns:
| Adrian926a a răspuns:

Merge bine dar sa ii dai toate setarile pe low si o sa ai si mai mult fps, nu e mare diferenta de textura daca ai pe low toate si iti va merge peste 50 fps (si 30 fps merge bine si nu se observa lagul ) deci poti juca foarte bine