| Dany012 a întrebat:

Salut,cu ce program pot pune skinuri la arme de cs ex eu as vrea sa pun laserere la toate...

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Http://www.extreamcs.com/......55343.html Downloadeza "models" si "sounds" si le pui in folderul unde ai instalat counter-strole/cstrike

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Pai tu vrei sa pui arme in cs sau la un servar cs? Pentru a pune arme la un cs, te duci si downloadezi arme de aici: http://gamebanana.com/cs/skins; http://gamebanana.com/cscz/skins Le descarci si acum urmeaza acest tutorial: Skinul armei va avea cate fisiere. De ex: w.mp41 si v.mp41. Astea le pui in : Te duci in Cs. Intri in cstrike, si dupa aia in model. Bagi cele 2 foldere, v.mp41 si w.mp41 la modele. Daca ai foldere cu iconite de sunet le bagi in cstrike la sound. SI gata.

| Dany012 explică (pentru ThEEmperoR):

Eu vreau sa-mi pun in cs am downmloaat m4a1 cu laser si as vrea sa le fac p toate cu laser.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Dany012):

Http://www.extreamcs.com/......55343.html Downloadeza "models" si "sounds" si le pui in folderul unde ai instalat counter-strole/cstrike