| Radu3333 a întrebat:

Salut.Cu ceva timp in urma mi-am descarcat Red Alert 3 si imi mergea bine, dar acum cand joc pe skirmish sau online(cu hamachi) dupa un timp jocul se micsoreaza si nu mai raspunde.Am incercat sa reinstalez jocul, am descarcat alta versiune si tot asa imi face. Pot rezolva problema cumva? Dau funda primei persoane care ma ajuta.

1 răspuns:
| SmileyforMe a răspuns:

Aaaaa...nu cred poate ai un virus sau ceva.mai incearca odata poate reusesti,,, fundax