| Anonim420420 a întrebat:

Salut, cum as putea sa ajung un rank mai mare pe csgo? Stiu ca răspunsul este sa câștigi. Faza e ca am niste prieteni, ei sunt legendary eagle si eu mg1, si cand ma joc cu ei sunt in varful topului rolling on the floor la 1v1 sunt mai bun, ei nici nu joaca serios si sunt mult mai sus ca mine. Ce sfaturi imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Contează colaborarea ca echipa. Sa dai info precise si cum trebuie. Jucatul la sunet isi are rolul destul de mult.
Tragi calm orice ar fi, mai bine 1 glont precis decat 100 ratate. Elementul surpriza consta in camp, dar nu cand esti tero.
Eu sunt Mg elite, dar nu mereu tine de tine... cand prinzi playeri mai pro, nu prea ai ce sa faci. Exista meciuri bune si rele... depinde de noroc, de echipa, de meci. poate intr-un meci joci prost, iar in altul joci bine. happy