| CORE55 a întrebat:

Salut, cum imi pot creste canalul de Youtube mai repede? Fara sa bag bani? Daca vreti, va puteti abona va rog? https://www.youtube.com/channel/UCjK8wQz8KdwH6GYqfTvAW8Q

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Singura modalitate prin care iti poti creste canalul de YouTube, fara sa investesti bani, este sa creezi continut de calitate. Nu vreau sa fiu rau, insa nimeni nu se va abona la un canal ce are doua videoclipuri facute fara niciun pic de efort.

Succes!

| j1NNNx a răspuns:

Continut de calitate. daca o sa postezi metin2 in map1 nu o sa cresti niciodata. trebuie sa faci ceva ce consideri ca o sa fie vizionat