| Scarlat_Seby_1999 a întrebat:

Cum îmi pot pune pe CS:GO ca sunt din România? Ma refer la faptul ca atunci când dau "Looking to play" îmi arata ca sunt din Anglia și nu îmi da jucători Romani.

1 răspuns:
| lorena66 a răspuns:

Buna! In primul rand, cauta tunnelbear. Creeaza-ti cont si schimba ti regiunea pe Romania daca o ai pusa pe cea din Anglia. Dar sa stii ca vpn-ul acela dureaza vreo 30, 40 de minute MAXIM, deci ar trebui sa platesti pentru un abonament. Sper ca ajuta.