| Golomoz_Daniel_1998 a întrebat:

Salut, cum pot baga bani pe paypal, daca eu am bani cash in mana. Ce pasi trebuie sa urmez pentru a baga niste bani pe contul de paypal.

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Îţi trebuie card, din ăla la Banca Transilvania, BRD, etc, ştii tu la ce mă refer. vrei să bagi în jocuri sau ce vrei să faci cu ei? întreb ca fapt divers, poate găsim altă metodă.

| Golomoz_Daniel_1998 explică (pentru Alexuţ02):

Da voiam pe fortnite sa-mi iau battle pass-ul. si cere card bancar sau paypal

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Golomoz_Daniel_1998):

Cu paysafe nu merge? aiurea

Păi în Paypal doar dacă ai card merge să bagi, sau poate mă înşel dar eu aşa am citit.