| RazboiniCool123 a întrebat:

Salut! Cum pot baga bani pe un cont steam de Argentina cu un paysafe din Romania?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca nu-i posibil.
Paysafe este un card romanesc, folosit pentru a aplatii anumite facturi romanesti.
Pentru plati internationale inclusiv pe site-uri Internationale, trebuie sa ai credit card sau un cont paypal legat de contul tau bancar, dar poti platii numai acolo unde se accepta paypal.

| RazboiniCool123 explică (pentru Violleta2022):

Dar dacă iau de pe g2a 1000 de pesos argentinieni cu 10E si ii bag in Steam Wallet de pe contul cu Argentina?