| xRobertx a întrebat:

Cum pot da tare in pietrele metin? Ce bonusuri sa bag pe arma armura accesorii? Dau funda

1 răspuns:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Ca să dai tare-n pietre, ai nevoie de o armă cu pm mare(pe ro, aș zice +30).Cel mai bine dai cu war aura sau sura arme(zic eu)că au vrăji ce măresc atacurile fizice.Aura/taisul cât mai inaintate, ceva valoare atac pe armură n-ar strica, și pietrele mob+3, pătr+3 și critică+3.Și critică și pătrundere pe armă(aș zice mai mult critică)Eu am zis pentru Metin2RO sau private pvm.Baftă!