| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, cum pot juca pubg și cu romani? Am selectat Europa și Romania...dar dau doar de turci chinezi etc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am auzit Pubg de o vreme e plin de boti, Sunt multi useri care vorbesc in joc indiferent de limba?
(asa stii ca nu-s boti). Fortnite parca e mai activ asta ca e plin de copii... Cred ca in majoritatea jocurilor Battle Royale macar 50% is boti.
Au facut si un clip amuzant pe tema botiilor. https://youtu.be/7FuVYU9IfpQ

| Lesgou a răspuns:

Îți faci prieteni?