| tiestotpu a întrebat:

Cum pot obtine Followers pe Instagram?(gratis )

Am tot vazut profile cu 12k de followers iar contentul era mediocru, deci trebuie sa fie care aplicatie care chiar merge, eu am incercat cateva insa in zadar. Va rog faceti referire doar la metode/ aplicatii / programe care chiar merg!

1 răspuns:
| TeIauLaMisto a răspuns:

Buna! Iti zic sincer ca nu exista nicio aplicatie care sa iti aduca followeri, insa daca vrei sa ai mai multi am cateva sugestii:
1. Promoveaza-ti contul pe toate retelele tale de socializare (si pe grupuri populare);
2. Roaga pe cineva care are deja multi urmaritori sa te promoveze si pe tine;
3. Da Follow multor oameni, ei iti vor da back, si de cele mai multe ori se intampla ca apoi si prietenii lor sa te urmareasca.
Sper ca te-am ajutat! big grin Mult succes!