| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recupera un cont pe metin2ro? A fost spart, parola si mail schimbat, am luat legatura cu GM sau GA dar nu au mai dat niciun raspuns. Cum pot face sa il recuperez? stiu toate datele contului.

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Un sfat: lasa-te de metin2ro pentru ca este un drog. Apuca-te de: aion, dekaron, warcraft.

| mimi2000mimi a răspuns:

Pai cand ti-a fost schimbata parola si adresa nu s-a trimis un e-mail cu "a fost schimbata adresa de e-mail, pentru a reveni la aceasta, dati clik aici" sau ceva de genu? mie asa mi-a aparut.

| DJLIGHT a răspuns (pentru mimi2000mimi):

Da asaie nu ti-a trimis un email?