| iustin987 a întrebat:

Salut, cum pot sa fac bani pe steam, fara sa donez adica pur si simplu sa ii castig...

FUNDA

Răspuns Câştigător
| MeritiUnOs a răspuns:

Poti sa faci niste iteme pentru jocuri gen Team Fortress 2 si sa le pui pe Steam Workshop. Daca ai noroc si o sa le pleaca celor de la Valve, se poate sa iti bage itemul/itemele in joc si daca il cumpara lumea parca primesti si tu. Daca ai bagat cel putin o data bani in el o sa ai un "Steam Wallet" si daca ai jocuri cu iteme, din nou, gen Team Fortress 2 sau Counter-Strike: Global Offensive poti sa iti vinzi itemele si sa iti bage banii pe Steam. Dar banii din Steam nu poti sa ii faci bani pentru viata reala.

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Scammning cel mai usor. tongue Daca sti bineinteles.

| TechGuyTpu a răspuns:

Tu vrei sa rasara bani din senin? logic ca nu poti, munceste pentru ei