| CopilNefericit a întrebat:

Cum pot sa scot persoane dintr-o conferinta de skype, daca nu am creato eu? Dau funda pentru raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Salut, nu poti sa scoti pe cineva dintr-o conferinta decat daca esti cel care a creat conferinta cu cineva (asa poti scoate pe toata lumea, inclusiv pe cel cu care ai creat conferinta) sau daca cineva a creat conferinta cu tine (aici poti sa scoti pe toata lumea in afara de cel care a creat conferinta).

1 răspuns:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Cred ca doar cel care a creat conferinta poate scoate pe cineva din aceasta.
Peace!