| cepshorik a întrebat:

Cum pot schimba email_u la steam daca fosta mea adresa de email a fost sparta(mi s-a aflat parola)? dau fundita(si inca ceva:nu mai pot recupera parola la email pentru ca nu mai stiu intrebarile de siguranta)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Http://blog.4rev.net/......er/---Cand iti apare eroarea asta intri pe yahoo mail te loghezi apoi intri de la ei de pe site pe yahoo messenger dai log out si gata nu o sa iti mai apara eroarea la programul din pc.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Misu_5062 a răspuns:

Onasis sunt si eu in aceeasi situatie. Emailul pe care este facut contul de steam mi-a fost spart ( dar nu si contul ). Contul il stiu, dar nu pot trece de steam guard. Exista vreo posibilitate?