| fugera a întrebat:

cum pot sterge istoricul din mozila fara sa se mai poate vedea? stiu acolo ca se poate sterge de la istoric si stergere istoric. dar eu vreau sa nu mai ramana urme ale istoricului. multumesc

2 răspunsuri:
| GunHead a răspuns:

Prima data apesi pe butonul portocaliu din stanga sus unde scrie Firefox apoi te duci unde scrie History da nu apesi tii pe sagetuta neagra pana apare o list... apesi pe Clear Recent History apoi o sa iti apara Time range to clear: si alegi din lista aia Everything si dai okwinking
Hmm da ce aveai la history....redtube smug? FUNDA?

| fugera explică (pentru GunHead):

Care buton in stanga sus? ca nu am nimic. acolo unde e sigla aia de la firefox cand apas imi da numa Restore, Move, Size... si acolo un pic mai jos am File, Edit... nimic potocaliu. eu am mozila in romana.