| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut, cunoasteti niste modalitati prin care sa te faci cunoscut pe youtube happy...

Răspuns Câştigător
| DruszYurn a răspuns:

Salut! Deeeeeeci vrei sa fi cunoscut pe YouTube? Pai, este destul de greu... dar na, ce sa si faci?

- video-uri de calitate inalta (720p sau 1080p)

- video-uri interesante in care sa vorbesti cat mai mult nu sa stai sa cante greerii

- trimiti prietenilor link-uri cu video-ul si ii rogi sa il dea mai departe

- share pe facebook

- daca faci video-uri cu gaming incearca sa faci cu Minecraft

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Dinamovistul101 explică (pentru DruszYurn):

Ms frumos pentru ca mi-ai spus o sa iti dau funda imediat ce o sa ma lase TPU :)..acesta este canalul meu http://www.youtube.com/user/RyKyGamingHD?feature=watch daca iti place poti sa te abonezi :D numai bine!

1 răspuns: