| Bursuc07 a întrebat:

Dacă am un Xbox 360 si vreau sa joc Gta 5 Online trebuie sa mai plătesc 50 lei lunar? Rog sa raspunda persoanele care au Xbox 360, Gta 5 si joaca online!

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, o sa-ti explic eu cum sta treaba.
Xbox One, PS4, Xbox 360, cer neaparat bani sa te poti juca multi-player, singurul care nu cere bani e PS3, lasam asta laoparte.

Da, trebuie sa platesti acel Xbox One Live Gold. ai inteles tu ideea.

| Bursuc07 explică (pentru Alexuţ02):

Salut! Unele persoane ziceau doar ca intri pe Gta 5 dai pe online si gata iti creezi caracterul.Dar alți spuneau că trebuie sa plătești.Chiar nu stiu ce sa cred.

| Bursuc07 explică (pentru Alexuţ02):

Salut! Unele persoane ziceau ca doar trebuie sa intri in gta 5 si dai pe online si iti creezi caracter.Altele ziceau ca trebuie sa plătesc.Nu stiu ce sa cred.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Bursuc07):

Trebuie să plăteşti, pe PS3 e gratis, pe restul se plăteşte, ţi-am mai zis big grin