| robyman3 a întrebat:

Salut
daca cumpar the sims 3 generations original din magazin trebuie sa am the sims 3 instalat casa mearga?
funda cine imi raspunde corect

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Da ai nevoie deoarece Sims 3 normal este doar jocul original.Altele cum ar fi Sims 3 Medieval sau Pets Sau Generations cum ai tu sunt doar Upgrade-uri la joc deci iti trebuie si jocul normal pentru instalarea la Sims 3 Generations.

3 răspunsuri:
| adrian_9024 a răspuns:

Gresit ce a spus radu14
nu iti trebuie sims 3 instalat
il cumperi din magazin il instalezi bagi cd-ul si pornesti jocul
bafta
funda?

| ItzRivenGod a răspuns (pentru adrian_9024):

Crezi ca ai dreptate?
Du-te si cumpara si vezi ca iti cere Sims 3 original inainte de a instala upgrade la el.

| robyman3 explică (pentru ItzRivenGod):

Mi-a zis cineva ca trebuie sa generations e un expansion pack de aia si ti-am dat funda radu