| Cizma2007 a întrebat:

Salut. Dacă este cineva mai priceput pentru platforma Steam va rog ajutați-mă. Am o problema de vreo 2 zile. Când doresc sa-mi actualizez un joc nu merge. Adică arat ca s-a actualizat cu totul (adica spre ex 2. 75GB din 2. 75GB), dar nu-mi arata iconita cum ca este actualizat și ma pot juca. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Banuiesc ca spatiu ai pe hard disk. Incearca sa faci un uninstall la joc, steam si install curat. Vezi si asa.

| Mateanul a răspuns:

Inteleg. Pot fi multe motive. insa cum a precizat si "dinaprilie" dezinstaleaza jocul si incearca sa-l instalezi din nou, update-ul va fi facut oricum.