| NicolaeMihai a întrebat:

Salut, daca eu vand un cont si primesc un paysafe de 50 de lei pe el, dupa ce primesc codul, eu voi avea nevoie sa-l dau altcuiva pe alt cont, dar tinand cont ca cel care mi-a dat codul inca il cunoaste si vede ca soldul curent este tot 50, 00 ron il poate bloca sau ii poate incarca in contul lui mypaysafe card si eu sa raman cu 0 daca nu-l incarc primul pe un cont mypasafecard? Si daca da..inseamna ca dupa ce il incarc, nu mai pot retrage banii de pe el decat prin card, cred nu? Nu prea stiu, luminati-ma voi..ms

1 răspuns:
| laniquakierzewskizv a răspuns:

Dupa ce ai primit codul, il incarci in contul tau. Cand esti sigur ca ai banii in cont ii dai contul vandut.