| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut, daca îmi instalez moduri(modele arme, sunete etc) in jocul gta 5 si joc in online risc sa imi iau ban?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da! mai mult ca sigur, dar nu poti stii cand, poate dura cateva zile sau cativa ani! Eu pe origin am luat ban dupa vreo 2-3 ani... laughing Chiar daca il vei folosi o singura data apoi te razgandesti, degeaba, urma hack-ului ramane in contul tau iar mai devreme sau mai tarziu te vor gasi, nu exista cale de scapare!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca is pentru singleplayer nu.