| Nimicniciodatavreodata a întrebat:

Salut daca ma ajuta cineva ii voi fi recunoscator, la CSGO am schimbat rezolutia pe una mare de 1440x900 sau nu mai stiu ceva de genul si nu ma mai lasa sa intru in joc, imi apare asta :https://imgur.com/a/fPqRS
Cine ma ajuta dau funda, va rog sa ma ajutati pentru ca nu am dat bani pe jocul asta degeaba!

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Reinstaleaza jocul si ar trebui sa mearga perfect.

PS: Daca nu esti multumit de joc sau ai probleme technice iti poti cere banii inapoi (daca ai jucat mai putin de 4 ore )

| NUSTIUCESAPUNAICIAJUTAMA a răspuns (pentru PainTech):

Sunt tot eu, trebuie sa il sterg din steam si daca icerc sa il iau din nou trebuie sa dau bani?

| NUSTIUCESAPUNAICIAJUTAMA a răspuns (pentru PainTech):

Daca il sterg si cand il reinstalez trebuie sa dau banii din nou pe el?

| PainTech a răspuns (pentru NUSTIUCESAPUNAICIAJUTAMA):

Nu. L-ai cumparat odata, ramane in library. Nu trebuie sa dai bani iar pe el.