| VladutEnache369 a întrebat:

Dacă pui emailul pe Geforce Now, se intampla ceva, adică se pot fura datele, tu practic te joci pe calculatoarele lor.Am băgat emailul si mi-a zis ca un calculator s-a conectat de lângă Olanda.
Dau funda, va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu man, serverele sunt securizate. Il folosesc de anul trecut din noiembrie, am bagat si steam si uplay si nu am avut probleme.

1 răspuns:
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Foloseste Geforce Now cu incredere, e normal ca ti-a zis ca s-a conectat la un calculator, ca pana la urma despre asta e serviciul asta, te joci pe serverele lor.

Succes!