| CatalinAlexandru28 a întrebat:

Salut
Daţi-mi şi mie nişte jocuri PC cu cerinţe mici happy
Am jocurile :
- NFS Most wanted
- Fifa 2007
- Max Payne 2
- GTA San Andreas
- Swat 4
- Call of duty 2
- Desert Strom
- Mafia 1
- Far Cry 1
- Postal 2
- Freedom Fighters
- Drive Green
P.S.
Am PC cu procesor de 1.6 ghz si Ram de 1.5 GB
Ştiu deja de jocul Total Overdose!
Răspunsul cu cele mai multe jocuri în afară de ăstea are Fundă

3 răspunsuri:
| AlexPredi1669 a răspuns:

Spiderman 1, euro truck simulator 1, need for speed undercover, mdk2, fear 1, nfs underground 2.

| CatalinAlexandru28 explică (pentru AlexPredi1669):

In primul rând, nfs undercover cere procesor de 3.0 ghz și eu am de 1.6 ghz.
Euro truck simulator cere procesor de 2.4 ghz și eu am de 1. 6ghz.

| AlexPredi1669 a răspuns:

Atunci ia si tu Diablo 2, warcraft 3, warcraft frozen throne, mdk2, GTA Vice City, GTA 3. Sper ca te- am putut ajuta acum.