| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi un site de unde pot descarca moduri pentru gta vice city. Funda

4 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Http://www.gtainside.com/en/news.php - Partea stanga a ecranului iti alegi la ce joc doresti moduri. Bafta, fundita?:D

| Nelyu17 a răspuns (pentru MotanuJmekerit):

Iti dau funda daca imi spui cum le instalez

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pentru a le instala ai nevoie de un program numit SPARK, dupa ce l-ai descarcat si instalat programul dai open la fila : GTA San Andreas\models\gta3.img apoi descarci modul care doresti si il copiezi in fereastra unde ai deschis cu SPRK fila gta3.img, Bafta.

| Nelyu17 a răspuns (pentru MotanuJmekerit):

Mie imi trebuie la gta vice city