| R4zv1 a întrebat:

Salut de 2 zile de cate ori incerc sa adaug un prieten nou pe Messenger imi da "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeded. Please check your Messenger List later."

Am doar 50 de prieteni actuali in lista deci nu cred ca am depasit numarul maxim. Va rog daca credeti care ar putea fi problema sa imi ziceti.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Poata sa aiba legatura cu conexiune de net, cu virusii.sau este eroare de la messenger!
Reinstaleaza messengerul, fa o scanare cu windows defender, si verifica viteza de net!
www.speedtest.net
*dar cel mai probabil e o problema temporara *

1 răspuns:
| R4zv1 explică:

Am facut testul pentru internet si mi-o dat asa : Download speed 66, 20 Upload speed 5, 07. Am scanat cu avast anti-virus si nu am nici un virus, am reinstalat messenger-ul de 3 ori si degeaba... Din curiozitate am intrat pe o adresa mai veche de messenger iar acolo mergea sa adaug prieteni in lista... Chiar sper ca e o problema temporara.