| Alex_Alexandru_2001_6Q5t a întrebat:

De cand mi-am cumparat noua unitate, orice metin joc, orice server, intru, imi aleg caracterul, ma joc 2-3 minute, dupa care se aude un sunet din unitate, dupa care se blocheaza metinul 5-10 secunde si dupa revine iar. Acest proces se repeta pana cand ies din joc. Orice alt joc merge, numai metinul nu.
Ajutati-ma va rog. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| XRoyaL a răspuns:

Probabil vreo piesa din calculator este defecta. Desfa-l si curata de praf pe acolo.

| Alex_Alexandru_2001_6Q5t explică (pentru XRoyaL):

Pai cum? Doar la metin2 face asam orice metin, la alte jocuri nu face asa.

1 răspuns: