| Bardea_Dragos_1997 a întrebat:

Salut, de cateva saptamani in coace am ceva probleme cu CS : GO ( Counter Strike Global Offensive ), Intru pe un server oricare, competitive, deathmatch, orice server cand imi intra pe server acolo la partea unde trebuie sa dau click in 5 secunde, ma scoate din game si imi scrie "csgo.exe stoped working" cine ma poate ajuta, funda cine ma ajuta!

Am incercat sa reinstalez joc/windows degeaba!
Alte pareri dau funda merci!

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Sterge complet jocul. inclusiv folderele care raman si reinstaleaza-l. imposibil sa faca la fel.

| Bardea_Dragos_1997 explică (pentru SamSon):

Am incercat sa il reinstalez in alta partitie e la fel!