| lascudaniel a întrebat:

Salut,de cateva zile, cand dau restart la Pc stau vreo 5 minute sa mi se aprinda,imi apare decat o liniuta in partea stanga sus care palpaie, si asa sta.Stiti cumva de ce?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Insemna ca ai problema cu windowsu.

| lascudaniel explică:

De la windows nu e ca am bagat si altele ...si nu am nici un cd bagat

| SkatePunkk a răspuns:

Verifica daca ai in portul pentru CD vreun CD, pentru ca asa face cand incearca sa citeasca un CD dar nu poate, funda? :d

| SkatePunkk a răspuns:

Verifica daca ai vreun CD in port, pentru ca asa face cand incearca sa citeasca un CD si nu poate, pentru ca e zgariat, nu e bun laserul, in fine... daca nu, e de la windows, funda? big grin