| ketchuppw a întrebat:

Salut,de cateva zile cand stau pe youtube mi se blocheaza videourile, merg 30-35 de secunde si pe urma nu se mai incarca.Pana acum n-am avut probleme, ce e de facut?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate are ceva probleme calculatorul sau este prea ocupat(adica poate umbli pe net foarte mult) sau trebuie sa dai pe setari la videoclip si sa alegi 360 sau mai mic(scuze nu stiu cum se numeste dar sper ca ai inteles)
In orice caz ai putea vorbi cu un profesionist

| ketchuppw explică (pentru anonim_4396):

Calculatorul il am de 1 luna de zile, pana cum mi-a mers netul struna, urmaream videoclipuri 1080p hd fara probleme, am zis ca de cateva zile am probleme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ketchuppw):

Si mie mi s-a intamplat, da stii ce cred=tu il ai de o luna, in care ai umblat pe el in fiecare zi; calculatorul mergea tot mai greu si acum deja nu mai merge( intri zilnic dar ii dai timp liber); cred ca solutia este sa l areti cuiva priceput in domeniu si gata stie ce sa faca, nu crezi?

| ketchuppw explică:

Mai vreau pareri, va rog.Dau funda!