| user190898 a întrebat:

De cateva zile incerc sa descarc FIFA 2017 si de fiecare data cand vreau sa il instalez, dupa ce accesez setup.exe, Norton Antivirus imi sterge fisierele. In tutorialul instalarii era mentionat ca nu voi putea instala jocul fara sa dezactivez antivirusul dar eu nu am vrut.
Credeti ca ar trebui sa dezactivez in timpul instalarii antivirusul pentru ca sunt anumite fisiere pe care le considera virusi desi nu sunt sau credeti ca are dreptate si ar trebui sa nu fac asta?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi un om normal si sa cumperi jocul!

| user190898 explică:

Astept alt raspuns de la cineva documentat