| numeutilizator101 a întrebat:

Salut.De cateva zile nu mi mai merge netul bine pe laptop. Adica pe browsere gen Edge,IE sau pe tot ce-i legat de Microsoft(Windows Defender, OneDrive, etc) sau unele jocuri. Mentionez ca pe Chrome merge.Am incercat sa fac update la windows dar tot asa, nu gaseste netul. Ceva recomandari?

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Verifica drivere-le (Driver Booster, DriverPack Solution), daca nu se rezolva nimic. Posibil sa fie vreun virus(presupun), salvezi ce este important si resetezi windows-ul/resinstalezi. Daca chiar este virus zic mai bine sa il reinstalezi, curatand hard-ul de tot, sa nu fie persistent.

| Alius a răspuns:

Verifica daca ai toate driverele updatate; 3DP chip pe google.