| Catalin_Cata_1992 a întrebat:

de cateva zile programul Bandicam nu mai porneste! dau click pe el si nu porneste! ceva idei ce poate avea? am windows 10 64biti!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il reinstalezi pentru ca pe site-ul lor oficial spune ca trebuie sa functioneze si pe windows 10 32/64 bit.

| Catalin_Cata_1992 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat de 2-3 ori si acelasi rezultata! Nu se deschide!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catalin_Cata_1992):

Ce pot spune... ruleaza-l ca administrator, daca nici asa, parerea mea, vezi la compatibility mode daca poti alege windows 10 sau 8, iar daca nici asa, da-le in email lor, vezi ce si cum, ai instalate Microsoft c++ redistributable, java si toate cele?