| iGoxi a întrebat:

De ce cand ies de pe samp mi se blocheaza PC-ul si trebuie sa il sting si sa-l aprind din nou?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o problema des intalnita la calculatoarele mai proaste...Incearca sa iti cumperi unul nou sau imbunatateste-l pe acesta.Sau incearca sa intri la setari si da totul pe low iar rezolutia pe cea cu 640... Funda?

| iGoxi explică (pentru anonim_4396):

Daca imi spui cum sa dau totul pe low iti dau funda happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iGoxi):

Apesi esc setting alegi rezolutia cea mai mica care incepe cu 680 dai click pe ea dupa care intri la advanced settings si dai totul pe low si draw distance la minim.