| Jokers666 a întrebat:

De ce cand ma joc un joc pe Playstation 3 la un moment dat asa cam la 30 de minute mi se stinge playstationul singur fara niciun motiv

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Praf in interior, se incinge, si ca sa nu se arda se stinge, Trebuie dus la curatat.

| Jokers666 explică (pentru Wr3nch):

Da ca inainte sa se stinga face de doua ori bip bip si se stinge

| Jokers666 explică (pentru Wr3nch):

Si in afara de curatat in interior nu pot sa ii fac nimic sa nu se mai stinga in jocuri

| Wr3nch a răspuns (pentru Jokers666):

Nu prea. Tine cont ca are totusi 12-14 ani, si e un desing vechi, chiar dac a poate tu ai cumparat-o recent.