| Alin0015 a întrebat:

De ce imi apare aceasta eroare la Gta San Andreas si cum sa remediez ca sa mearga? The instruction at "0x11020df" referenced memory at "0x0280eb38". The memory could not be "read". Click OK to terminate the program.

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Cred ca ai descarcat un GTA San Andreas cu moduri instalate sau e o piraterie care nu e buna.
Cauta altul pe T. orrent ( legat ) si vezi daca iti face la fel. Jocul trebuie sa aiba cam 4796 MB.

| Eternal a răspuns:

Incearca sa reinstalezi joaca,

daca nu merge incerci sa gasesti alt install, mai bine unu original fara moduri