| VladVega a întrebat:

De ce imi merge Counter-Strike-ul in reluare dupa ce am reinstalat windows-ul si steam-ul. Am windows 7 original pe PC.
Si toate driverele le-am instalat exact la fel ca pe precedentul windows (acelasi windows 7). Mentionez ca mergea bine Counter-Strike-ul inainte sa schimb windows-ul si sa reinstalez steam-ul.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poate ca ai probleme cu temperaturile. De ce ai reinstalat?

| VladVega explică (pentru KodrutZ):

De ce? Windowsul e in germana si nu stiu chiar asa de bine limba germana. Am avut o problema cu niste taste la laptop plus ca am avut o problema cu niste virusi din cauza ca am uitat sa instalez antivirusul.

| KodrutZ a răspuns (pentru VladVega):

Daca era in germana era suficient sa schimbi limba, of...

| VladVega explică (pentru KodrutZ):

Eu sunt in Germania, si windowsul e cumparat din Germania, iar singura limba de instalare a windows-ului e pe germana. Nu asta e problema. Problema e ca nu sunt nici primul nici ultimul care a reinstalat windows-ul si/sau steam-ul. Eu am intrebat ce se intampla cu steam-ul si cu jocurile de pe el de merg in reluare. Nu am intrebat de meteo si nici de windows.

| KodrutZ a răspuns (pentru VladVega):

Iar eu initial ti-am raspuns poate ai probleme cu temperaturile. Ai verificat cum se comporta in full load, daca intra protectia la procesor si reduce frecventa sau nu?