| Rypzor1997 a întrebat:

Salut..de ce imi merge majortiatea jocurile cu frame drop. thinking
Am urmatorul sistem
ADM Phenom x4 965 3.4 GHz
RAM: 8
Placa video: Nvidia GeForce GTX 650 1GB DDR5!

funda pentru cel care ma ajuta cu problema asta!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Proasta optimizare a jocurilor.
Si fa si tu un update de driveri.

| Rypzor1997 explică (pentru Jipa95):

Chiar aproape toate jocurile? O.o Hmm placa mea cere 400w si eu am sursa de 330w o fi de la asta? [Update i-am facut chiar ieri ]

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Rypzor1997):

Placa aia video nu o sa ceara niciodata 400wrolling on the floor, tot sistemul ala nu prea cred ca consuma mai mult de 175W

| Rypzor1997 explică (pentru FatUglyVirgin):

Are alimentare proprie O.o Te poti uita de exemplu pe PC Garage sa vezi ce si cum thinking

| Andra_Andruta_1990 a răspuns:

Incearca sa folosesti fraps poate si vezi cate fps ai