| Chiriac_Alexandru_2002 a întrebat:

Salut de ce mi se vede asa jocul Team fortres 2?
https://postimg.org/image/4pcp2i51t/

7 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Incearca sa intrii pe Steam, in "Library" -> Click dreapta pe "Team Fortress 2" -> Properties -> Local Files -> Verify integrity of Local Files.

Dupa, ar trebui sa-ti mearga.

| Chiriac_Alexandru_2002 explică (pentru TheKingBacca):

Acum incerc aceasta metoda

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Reinstaleaza jocul. happy

| Chiriac_Alexandru_2002 explică (pentru TheMinedPlumbob):

Dacai ai stii de cate ori am facut asta

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Cred ca e problema la instalare sau o componentă de la pc face,, figuri" sau încearcă reinstalarea windowsului

| Chiriac_Alexandru_2002 explică (pentru Nhamnhumhebhaaa):

Asa facea si inainte de a reinstala win. la instalat win 7 saptamana trecuta iar jocul e de pe steam.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns (pentru Chiriac_Alexandru_2002):

Baga windowsul iară sau baga alt windows si baga iară 7 si daca nu merge aia e