| HomerTheSolider a întrebat:

De ce viteza mea de internet - download speed- nu este constanta. Ma enerveaza cand ma joc un joc online ( de exemplu league of legends ) sau cand ma uit la un video pe youtube ( se opreste si trebuie sa astept cateva zeci de secunde sa mearga ). PS: pc-ul meu e bun si m-am uitat daca sunt anumite download-uri in timp ce ma joc/navighez si totul este in regula.

1 răspuns:
| Alexxanndru a răspuns:

Trebuie sa suni la distibuitorul de internet.Probabil e o defectiune la ei.Dar daca tot vrei sa verifici poti intra in cmd si sa scrii " ping " si siteul care il vrei de exemplu : "ping www.youtube.com" si vezi cat % ai loss.;)