| Eduard2888 a întrebat:

Salut, de ceva timp am o problema cu pc-ul, nu am mai patit niciodata, problema este ca eu atunci cand inchid pc-ul si il las sa se raceasca 2/3 ore, nu-mi mai da imagine placa video, si nu se aude beep-ul ala si ca sa-l pornesc, trebuie sa scot placa video externa si sa il deschid pe cea integrata, apoi sa o pun la loc si merge, se poate face ceva?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat sa ii instalezi ultima varianta de bios, sa-i schimbi pasta termoconductoare, sa schimbi slotul pci (daca ai mai multe)? Ce placa video, ce placa de baza?