| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ceva timp am o problema la gta san andreas, acum 3 zile mi-a dat blue screen error si acum imi da o eroare ca aceasta : http://www.google.ro/......tp?/imgres doar ca la san andreas, cum o pot rezolva? in timp ce joc, cam la 10 minute dupa ce joc, mai ales in multiplayer, ce pot sa ii fac? funda! va rog

Răspuns Câştigător
| Datedyyyyy a răspuns:

Trebuie reinstalat

4 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi unul, nu sa il dai download. http://www.gamesline.ro/pc-1/grand-theft-auto-san-andreas-gta-pc.html Aici il ai in oferta special, foarte ieftin. Nu merita sa iti mai faci nervi.

| funky7up a răspuns:

Reinstaleaza si incearca din nou.
Daca nu merge este posibil sa fie de la windows.

| Silviu986 a răspuns:

Asa ceva se intampla cand nu este jocul cumparat. Versiunea ta de GTA San Andreas nu este compatibila in totalitate cu versiunea ta de Windows. Iti sugerez sa iti downloadezi alta versiune de San Andreas. In cazul in care nu merge, Instaleazati Windows XP SP2 si.Net Framework 2. 05727.

| RB26DETT a răspuns (pentru Silviu986):

Cand joc singur, versiunea single player nu imi da eroarea asta decat cateodata blue screen error dar cand joc in retea se schimba totul,