| Kilop a întrebat:

Salut! De ceva timp vreau să îmi iau un series s (de ps5 nu am bani) am auzit că trebuie să ai xbox live gold ceva de genu pentru jocurile mp. E adevărat? Daca am gta v pe pc luat de pe steam îl pot pune și pe xbox?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Deci jocul luat pentru pc nu e bun pentru xbox! Apoi NU trebuie sa ai xbox live ca sa joci mp! Pur si simplu cumperi orice joc vrei si poti juca mp! Xbox live e pentru jocuri mai ieftine, uneori iti da si jocuri mai vechi gratuite etc. Nu are nici o treaba cu mp! Bafta!

| Kilop explică (pentru lpavel):

Mulțumesc!

| lpavel a răspuns (pentru Kilop):

Mi-a facut placere! happy